O nás

Naše společnost byla založena v roce 2001 jako soukromá dopravní agentura. Od té doby získáváme a prohlubujeme znalosti o incomingové turistice. Naše zkušenosti jsou založeny na spolupráci s cestovními agenturami a kancelářemi, mnoha firmami i jednotlivci z celého světa.

Těší nás, když se počet našich zákazníků neustále rozrůstá a klienti doporučují dopravní servis ostatním. Mezi naše hlavní partnery patří:

americká společnost Uniworld Boutique River Cruise Collection, která je známá svým vysokým standardem služeb v oblasti říčních plaveb.

Mezi další partnery, se kterými naše firma spolupracuje patří: CK Bemett, s.r.o., ČVUT v Praze, Ambasáda Korejské Republiky, Ambasáda Indické Republiky, Golden Vacation Travel service, Hansa Česko, s.r.o., Meibes, s.r.o., Obecní dům,a.s., Prosper Trade, Royal Maisons laffitte, School of Business & Economics, Spinmarketing, Student at Gramme Institute, Škoda Vagonka a.s., TYP Agency, s.r.o., Umbrella Holiday, s.r.o., Unibail Rodamco, Xerox Czech Republic, s.r.o. a mnoho dalších.

Chcete-li vědět více, navštivte odkaz Reference.