Okružní jízdy v Praze

Vydejte se na okružku s Prague & You – jednoduše a pohodlně. Zpříjemněte si prohlídku Prahy jízdou v našich autech, minibusech nebo autobusech. Naši řidiči vám ochotně zajistí dopravní servis, ušetří váš čas a budou vám nápomocni během cesty. Vyberte si jednu z našich předem navržených tras plnou nejzajímavějších historických a kulturních památek nebo si navrhněte vlastní okružní jízdu!

Prohlídka Prahy osobními auty, minibusy a autobusy s průvodcem

Praha, to není jen Václavské náměstí a Pražský hrad, ale mnoho jiných míst a zákoutí, která nabízejí nevšední zážitky. Využitím auta k prohlídce města ušetříte svůj čas, získáte obecnou představu o našem městě a uvidíte nejvýznamnější turistické atrakce v poměrně krátkém čase. Tímto způsobem budete mít povědomí o tom, co vás nejvíce zajímá, a na která místa se chcete podívat podrobněji.

Okružní jízdy jsou organizovány požadovaným dopravním prostředkem a částečně pěšky. Během cesty získáte základní informace a shlédnete historické i novodobé části Prahy (Pražský hrad, Staré Město, Malá Strana a Nové Město).