Výlety po České republice

Vydejte se na výlet s Prague & You – jednoduše a pohodlně. Zpříjemněte si prohlídku České republiky jízdou v našich autech, minibusech nebo autobusech. Naši řidiči vám ochotně zajistí dopravní servis, ušetří váš čas a budou vám nápomocni během cesty. Vyberte si jednu z našich předem navržených tras plnou nejzajímavějších historických a kulturních památek a zajímavostí nebo si navrhněte vlastní výlet!

Výlety po České republice osobními auty, minibusy a autobusy

Mnoho turistů, kteří navštíví Prahu, již opomenou zajímavá místa mimo město. Česká krajina je překrásná díky kopcovitému terénu, hlubokým lesům, rozkvetlým polím, malebným městům a vesnicím, mnoha jezerům a skalním útvarům. V České republice je možno nalézt více než 30 000 významných historických lokalit. Mezi ně patří zámky, hrady, kostely, kláštery nebo pevnosti, stejně tak i 12 památek zapsaných do seznamu světového dědictví UNESCO (zahrnující celé historické centrum města Prahy, Kutnou Horu, Český Krumlov, Telč a další).

Vedle všech turistických míst, jako je Praha, Terezín, Český Krumlov, Karlštejn a Karlovy Vary, můžete také navštívit některá města, která nejsou tak známá, ale i přesto zajímavá. Nebo si můžete pronajmout soukromý vůz s řidičem, aby vás vzal na místa dle vašeho přání. Rádi zajistíme dopravu do různých míst po celé České republice.

Připravili jsme pro Vás výlety na oblíbená místa, mezi která patří nejvýznamnější hrady Karlštejn a Konopiště, historické město Kutná Hora a Český Krumlov, slavné lázeňské město Karlovy Vary nebo z novodobější historie, Koncentrační tábor Terezín.

Hrady, romantická města, památníky … vydejte se za hranice Prahy


Hrad Karlštejn

5 hodin

Zámek Konopiště

5 hodin
 

Kutná Hora
6 hodin

Česky Krumlov

9 hodin
 

Lázně Karlovy Vary

9 hodin
 

Koncentrační tábor Terezín
5 hodin

Olomouc

9 hodin
 

Brno
9 hodin

Písek

6 hodin
 

Plzeň
6 hodin

Pardubice

8 hodin
 

Liberec
6 hodin

Telč

9 hodin
 

Strakonice
9 hodin