Průvodce a řidič v jedné osobě

Česky nebo anglicky mluvící řidič – efektivně a levně.

Zkušenosti a osobní přístup v přátelské atmosféře – řidič vás seznámí s nejzajímavějšími místy Prahy nebo destinacemi mimo Prahu. U těchto túr oceníte osobní a nezávazný přistup řidiče (průvodce), kdy se formou přátelského rozhovoru dozvíte právě to, co Vás zajímá.

Okružní jízda Prahou

Okružní jízda je organizována autem a částečně pěšky. Během třech hodin získáte obecnou představu o městě. Okružka zahrnuje čtyři historické části Prahy, což jsou Hradčany s Pražským hradem, Malá Strana a na druhém břehu Vltavy je to Staré Město a Nové Město.

Výlety mimo Prahu

Řidič/ka Vás doveze do místa cíle vaší cesty, jako je hrad Karlštejn, Konopiště, město Kutná Hora nebo koncentrační tábor Terezín. Během jízdy budete prostřednictvím DVD seznámeni s informacemi o České Republice a cílovém místě. Po příjezdu se vám bude řidič věnovat osobně a zajistí prohlídku s místním průvodcem. V případě výletu do Karlových Varů nebo Českého Krumlova vás provede historickým centrem města.

Ceník

Okružka i výlety jsou realizovány minibusem Mercedes Vito se speciálním DVD vybavením. Maximální počet účastníků je 7 osob. Uvedená cena je cena za celou skupinu, bez ohledu na počet osob.

Výlet (o jednotlivých destinacích se více dozvíte kliknutím na odkaz) Trvání Cena v Kč
Velká okružní jízda Prahou

3 hodiny

2 400

Karlštejn nebo Konopiště

4 hodiny

3 200

Koncentrační tábor Terezín

5 hodin

3 400

Kutná Hora

5 hodin

3 600

Lázně Karlovy Vary

9 hodin

5 600

Český Krumlov

9 hodin

6 400

Hodina navíc 1 hodina 500

Rezervujte si svůj výlet zde!